top of page

Moonscent - Tam, gdzie gwiazdy spotykają nos.
 

Moonscent logo

POZNAJMY SIĘ

Poznajcie kreatorki Moonscent!


W świecie pełnym gwiazd i galaktyk, dwie siostry zrodziły magiczny wszechświat zapachów - Moonscent. Poznajcie dynamiczny duet, który kroczy ścieżką Księżyca i gwiazd, tworząc zapachy, które przenoszą nas w kosmiczną podróż.

Siostra Astrolog - Zodiakalna Waga: Pasjonatka astrologii i tarota. Jest wyważona jak jej znak zodiaku. Studiując niebo, doskonaliła sztukę tworzenia zapachów, które odzwierciedlają fazę Księżyca w danym dniu. Czy to Nów, czy Pełnia, jej umiejętność łączenia astrologii z perfumiarstwem jest tak precyzyjna, jak przewidywanie przyszłości. Nie pytajcie jej o horoskop na jutro, chyba że jesteście gotowi na magiczną odpowiedź w formie zapachu!

Siostra Artystka - Zodiakalny Lew: Sceniczna dusza, aktorka i wokalistka w jednym! Jej moc wokalna i aktorska energia przekształcają się w odważne, zmysłowe zapachy, które świecą jasno jak gwiazdy na nocnym niebie. Jej perfumy są tak ekspresyjne, jak jej występy na scenie - pełne pasji, ognia i, oczywiście, odrobiny dramy. Daj się ponieść tym emocjom, jeśli tylko masz odwagę!

Razem, te dwie siostry łączą swoje unikatowe talenty i pasje, tworząc Moonscent. Od Nowiu, przez Pierwszą i Ostatnią Kwadrę, aż do Pełni, każdy zapach to kosmiczna symfonia ekstraktów skomponowanych z najwyższej jakości olejków zapachowych i molekuł.

W Moonscent, jesteśmy świadomi, że Księżyc rządzi przypływami, nastrojami i, oczywiście, naszymi zapachami. Chcemy, aby każdy flakon był jak mały kawałek kosmosu, który można nosić ze sobą, gdziekolwiek się idzie.

Dołączcie do nas w tej astralnej podróży zapachów, gdzie gwiazdy wskazują drogę, Księżyc jest kapitanem, a Wy jesteście odkrywcami swojego własnego wszechświata!


 

bottom of page